Popularne posty

sobota, 19 listopada 2011

Piękny Biust (III)

Do pielęgnacji okolic dekoltu często stosuje się miostymulację. Zabieg polega na tym, że dekoltu, pleców i bocznych mięśni klatki piersiowej przymocowuje się specjalne elektrody. Pod wpływem prądu mięśnie intensywnie się kurczą. Wielkość biustu nie ulega zmianie pod wpływem zabiegu, ale piersi wyglądają na pełniejsze i bardziej uniesione. Terapia mikroprądami to rodzaj elektrostymulacji, która wpływa na odbudowę włókien.Pod wpływem mikroprądów zachodzą podziały komórek wytwarzających kolagen i elastynę.
   Proces ten daje również długotrwały efekt liftingujący, poprawia mikrocyrkulację w tkankach mięśniowych, a osłabione i zwiotczałe mięśnie stają się bardziej elastyczne.
   Nie można jednak zapominać, że przy niektórych chorobach fizjoterapia w okolicach mięśni klatki piersiowej nie jest wskazana. Należy do nich dość rozpowszechnione wśród kobiet schorzenie sutka, a także inne choroby. Dlatego zabiegi miostymulacji oraz terapii mikroprądami można wykonywać jedynie po uprzedniej konsultacji z lekarzem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz